Chemiczne czyszczenie odzieży

tagi: biznes, produkcja


Galeria zdjęć:
biznes produkcja

Na różnych ubraniach, w tym zwłaszcza na odzieży roboczej pojawiają się trudne do usunięcia zabrudzenia.

Są one tak silne, że nie sposób ich usunąć w czasie prania w tradycyjnej, domowej pralce i przy użyciu środków chemicznych odstępnych na rynku.

Na szczęście z pomocą przychodzi pralnia odzieży, która zajmuje się usuwaniem wszelkich trudnych zabrudzeń. Pralnia dysponuje najnowocześniejszym sprzętem piorącym oraz środkami chemicznymi najwyższej jakości, które bez żadnego problemu poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami.

Ubrania oddane do pralni zostaną nie tylko doskonale wyczyszczone, ale również wyprasowane. Nowoczesne żelazka, które umożliwiają prasowanie w pionie oraz bazują na działaniu pary są w stanie poradzić sobie ze wszelkimi zagnieceniami. Wyprasują nawet miejsca trudno dostępne.

Pralnia w poznaniu przyjmuje ubrania wszelkiego rodzaju, od odzieży roboczej, poprzez garnitury, suknie ślubne, marynarki, odzież dziecięcą, koce itp. Oferuje możliwość przyjmowania zamówień telefonicznie. W razie potrzeby może dojechać do klienta i z siedziby jego firmy lub domu odebrać zamówienie do pralni. Oferuje konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji zamówień.

Do czyszczenia odzieży stosuje się najwyższej klasy środki chemiczne, które odznaczają się wysoką skutecznością przy jednoczesnym ekologicznym charakterze. Środki te są przyjazne dla środowiska naturalnego. Pralnia stale się rozwija i poszerza swoją ofertę o nowe usługi, przy realizacji których wykorzystuje najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt pralniczy.

Zobacz także:

Opublikowany przez Edmund | 2015/04/30

Więcej na ten temat

rss icon Firma Pirelli, wyceniana na 6,5 mld euro, na czwartek wraca na giełdę

Włoska firma oponiarska Pirelli wyceniła ofertę publiczną swych akacji na 6,5 euro za sztukę, co oznacza wartość firmy na poziomie 6,5 mld euro - podała agencja AP. Włoski producent od czwartku będzie znów notowany na mediolańskiej giełdzie.

rss icon Ponad 50 nowych lub zmodernizowanych pociągów Polregio do końca 2018 r.

Do końca 2018 r. Przewozy Regionalne oddadzą do użytku ponad 50 zmodernizowanych lub nowych pojazdów na barwach Polregio. Przewoźnik przewiduje, że na najbliższych latach spółka będzie potrzebować 238 fabrycznie nowych elektrycznych zespołów trakcyjnych.

rss icon Konieczne zmiany na organizowaniu finansowaniu kształcenia dorosłych

W ocenie NIK konieczne są poważne zmiany na systemie organizowania finansowania kształcenia dorosłych. Problemem był niska skuteczność kształcenia, a co za tym idzie, niewielki odsetek absolwentów oraz zdanych egzaminów zewnętrznych - wynika z raportu.