Chemiczne czyszczenie odzieży

tagi: biznes, produkcja


Galeria zdjęć:
biznes produkcja

Na różnych ubraniach, w tym zwłaszcza na odzieży roboczej pojawiają się trudne do usunięcia zabrudzenia.

Są one tak silne, że nie sposób ich usunąć w czasie prania w tradycyjnej, domowej pralce i przy użyciu środków chemicznych odstępnych na rynku.

Na szczęście z pomocą przychodzi pralnia odzieży, która zajmuje się usuwaniem wszelkich trudnych zabrudzeń. Pralnia dysponuje najnowocześniejszym sprzętem piorącym oraz środkami chemicznymi najwyższej jakości, które bez żadnego problemu poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami.

Ubrania oddane do pralni zostaną nie tylko doskonale wyczyszczone, ale również wyprasowane. Nowoczesne żelazka, które umożliwiają prasowanie w pionie oraz bazują na działaniu pary są w stanie poradzić sobie ze wszelkimi zagnieceniami. Wyprasują nawet miejsca trudno dostępne.

Pralnia w poznaniu przyjmuje ubrania wszelkiego rodzaju, od odzieży roboczej, poprzez garnitury, suknie ślubne, marynarki, odzież dziecięcą, koce itp. Oferuje możliwość przyjmowania zamówień telefonicznie. W razie potrzeby może dojechać do klienta i z siedziby jego firmy lub domu odebrać zamówienie do pralni. Oferuje konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji zamówień.

Do czyszczenia odzieży stosuje się najwyższej klasy środki chemiczne, które odznaczają się wysoką skutecznością przy jednoczesnym ekologicznym charakterze. Środki te są przyjazne dla środowiska naturalnego. Pralnia stale się rozwija i poszerza swoją ofertę o nowe usługi, przy realizacji których wykorzystuje najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt pralniczy.

Zobacz także:

Opublikowany przez Edmund | 2015/04/30

Więcej na ten temat

rss icon "FT": Brytyjski minister finansów chce okresów przejściowych po brexicie

Brytyjski minister finansów Philip Hammond powiedział przedstawicielom biznesu, że chce wynegocjować z UE porozumienie na sprawie okresów przejściowych, które obowiązywałyby po wyjściu kraju z Unii nawet do 2022 roku - poinformował dziennik "Financial Times".

rss icon Rumunia protestuje przeciwko podwójnym standardom żywności na UE

Rumunia wezwała na środę władze Unii Europejskiej do przeciwdziałania podwójnym standardom, jakie stosują firmy spożywcze sprzedające różnej jakości produkty pod tą samą marką na krajach zachodniej wschodniej Europy.

rss icon Rośnie produkcja kurczaków; będą tańsze

Analitycy Agencji Rynku Rolnego przewidują, że na tym roku kurczaki będą tanieć, gdyż ich produkcja stale rośnie, a możliwości ich sprzedaży za granicę są ograniczone. Niska cena będzie zachęcać do większego spożycia drobiu.