Wyposażenie dla przemysłu

tagi: biznes, produkcja, przemysł


Galeria zdjęć:
biznes produkcja przemysł

Wśród bogatego asortymentu sklepów oferujących wyposażenie biur i zakładów można znaleźć między innymi regały na palety oraz przeznaczone do nich akcesoria, na przykład wsporniki (przydatne zwłaszcza w przypadku mocno obciążonych regałów magazynowych), ramy nośne czy całe szkielety magazynowe, które zwykle dostępne są w wybranych przez klienta wariantach.Tak bogaty asortyment pozwala wybrać idealne rozwiązanie dopasowane do potrzeb każdego rodzaju. Regały paletowe same w sobie są bardzo wygodne w użyciu, choćby dlatego, że łatwo jest znaleźć na nich potrzebne elementy, a także można zmieścić na nich dużą ilość towarów, co ważne jest zwłaszcza w przypadku ograniczonej przestrzeni pomieszczeń.

Wymienione elementy stanowią podstawę wyposażenia zakładów czy na przykład magazynów, ale nie oznacza to, by nie można było znaleźć jeszcze innych rozwiązań. Niektóre spośród proponowanych przez różnego rodzaju firmy cechują się wielką innowacyjnością, ale wszystkie łączy jedna wspólna cecha - mają być przede wszystkim jak najbardziej funkcjonalne, ale również wygodne w użytkowaniu. Mają upraszczać pracę, umożliwiać uporządkowanie wszelkich przedmiotów, ale jednocześnie ich szybkie odnajdywanie, ilekroć zajdzie taka potrzeba.

Cechy te posiada na przykład unikalny szybki system magazynowania, który wykorzystuje zwykle układanie przedmiotów w wygodny stos. Systemy takie, jak sama nazwa wskazuje, szybko można złożyć (gdyż nie ma potrzeby ich montażu), a w razie potrzeby - rozłożyć, przenieść bez problemu w inne miejsce i tam zacząć użytkować. Bardzo ważne jest też to, że rozwiązania te cechują się stosunkowo małymi rozmiarami, a więc nie zajmują dużo przestrzeni. Chodzi nie tylko o zaoszczędzenie miejsca, ale także komfort - by pracownicy nie potykali się stale i nie wpadali na znajdujące się pod ich nogami meble oraz przedmioty. Stawia się za to na wysokość - regały i inne meble przemysłowe są najczęściej dość wysokie, ale nie ma obaw, by groziło to wypadkiem, ponieważ są idealnie wyważone i solidnie skonstruowane.

Zobacz także:

Opublikowany przez Edmund | 2014/10/20

Więcej na ten temat

rss icon ZUS otworzył nową lokalizację Centrum Obsługi Telefonicznej na Jaśle

Powstają dwa nowe punkty Centrum Obsługi Telefonicznej klientów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Pierwszy otwarto na piątek na Jaśle. Dzięki temu spadnie oczekiwanie na połączenie z infolinią ZUS - mówi rzecznik prasowy ZUS Wojciech Andrusiewicz.

rss icon "FT": Brytyjski minister finansów chce okresów przejściowych po brexicie

Brytyjski minister finansów Philip Hammond powiedział przedstawicielom biznesu, że chce wynegocjować z UE porozumienie na sprawie okresów przejściowych, które obowiązywałyby po wyjściu kraju z Unii nawet do 2022 roku - poinformował dziennik "Financial Times".

rss icon Rumunia protestuje przeciwko podwójnym standardom żywności na UE

Rumunia wezwała na środę władze Unii Europejskiej do przeciwdziałania podwójnym standardom, jakie stosują firmy spożywcze sprzedające różnej jakości produkty pod tą samą marką na krajach zachodniej wschodniej Europy.